İzmir Ev Temizlik Hizmetleri

Biz İzmir temizlik hizmetleri olarak özellikle ev temizliği konusunda hassasız. Çünkü üzerinde yaşadığımız, yemek yediğimiz, çocuklarımızı, ailemizi barındırdığımız evlerimizin hijyeni konusunda özellikle titiziz.
Sizlere biraz ev temizliği hakkında bilgi verelim.
Duvar temizliğinde öncelikle dikkat edilecek husus duvarın cinsine göre malzeme kullanmaktır.
Öncelikle tablolar kaldırılıp altlarındaki lekeli kısımları blok olarak alıp akabinde tavandan tabana temizlik uyguluyoruz. Duvar temizliğinde kullandığımız pelüş malzemenin kalitesine ve yüzeye uygunluğuna dikkat edilmektedir. İçinde mikroorganizmaları ve kirleri hapsetmesi gerekmektedir. Peluş yardımıyla yumuşayan kirleri çek-çek yöntemiyle aşağıya doğru çekiyoruz.
Koltuk
Koltuğun cinsine göre köpük, buhar, püskürtme yöntemleriyle usulüne uygun yıkamalar yapıyoruz.
Kirleri kusturup vakumlama yapıyoruz ve koltuklarımızı ilk günkü canlılığına kavuşturuyoruz. Bunu yaparken dikkat ettiğimiz en büyük husus ıslak yıkama yapıldığı için koltuğun iyi vakumlanmasıdır. Peşinden havalandırmayı yapıyoruz.
Halı
Halı temizliği konusunda halıların önce el dokuması mı, makine halısı mı olmak üzere tüm ayrıntılarına dikkat edilip leke tespiti yapılıyor. Önce fırçalanıyor ve daha sonra vakumlanarak işlem bitiriliyor.
Bu işlemi yaparken halının iyice vakumlanmasına özen gösteriyoruz peşinden havalandırıyoruz.
Mutfaklarımız sıcak ve soğuk aynı ortamda bulunduğu için en çok bakteri bulundurma imkanına sahiptir. İzmir temizlik hizmetleri olarak biz, dolapların dış yüzeylerinin temizliğini, aygaz temizliği gibi birçok ayrıntıya dikkat ediyoruz. Yağlı ortamlar çok fazla olduğundan buralarda buhar makinelerimizden destek alarak temizliği gerçekleştiriyoruz ve tamamen dezenfektanı sağlamış bulunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
İzmir Temizlik Hizmetleri olarak sizlere en kaliteli temizlik hizmetlerini vermek için buradayız.Evinizin iyi bir temizlikçi firmasına ihtiyacı varsa bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz,her türlü temizlik konusunda İzmir Temizlik Hizmetleri size yardımcı olacaktır.